czwartek, 26 stycznia 2012

Burleska w Klubie Teatr w Warszawie


   4 lutego. g. 21

   KLUB TEATR
   Lata dwudzieste opanują Klub Teatr na tę jedną noc !
   Greta Garbo czy Coco Chanel? Charlie Chaplin czy Al Capone?
   Na ten jeden wieczor chcemy przenieść się w magiczny klimat jazzu, tanga i charlestona. Zapraszamy chłopczyce, wampy i uwodzicielki, gangsterów, gentlemenow i rzezimieszków. Na ten jeden wieczór wszyscy zmieniamy epokę.

   W kwestii muzyki, możecie liczyć na koncert Boskiej Dekadencji oraz Dj Bena.
   Pomiędzy poszczególnymi sesjami muzycznymi, będziecie mieli przyjemność obejrzeć burlesque show made przygotowane przez Betty Q & Crew!! Mmmm

   Dress code obowiązkowy: Lata 20's
   Inspiracji szukajcie tutaj

   ---
   BOSKA DEKADENCJA
   Zespół powstał w 2009 roku. Grają głównie muzykę w klimacie lat 20-tych oraz 30-tych. Proponują swoim słuchaczom dużą porcję swingu oraz pokrewnych jazzujących gatunków. W swoim repertuarze mają zarówno kompozycje własne jak również te znane i uwielbiane od wielu pokoleń !
   Inspirację dla nich stanowią takie osobistości jak m.in. – Henryk Wars, Eugeniusz Bodo, Hanka Ordonówna, Aleksander Żabczyński czy Tola Minkiewiczówna oraz wielu innych muzyków, kompozytorów, aktorów i gwiazd, które tworzyły jedyny i niepowtarzalny klimat przedwojennej estrady.
   Za każdym razem proponują 100% muzyki granej na żywo z towarzyszeniem takich instrumentów jak: pianino, gitara, kontrabas, trąbka oraz perkusja, stanowiących tło dla dwóch cudownych i zmysłowych damskich głosów. Wszystko to okraszone jest dodatkowo charakterystyczną oprawą sceniczno – kostiumową przywodzącą na myśl najlepsze – przedwojenne lata scen kabaretowych oraz polskiej i światowej estrady.

   ---
   Z burleską na najwyższym poziomie wystąpią Betty Q & Crew w składzie: Betty Q oraz Pin Up Candy. Betty Q & Crew to pierwszy w Polsce zespół promujący burleskę i pin up show. Zachwycą magią kabaretu w stylu retro w swoich numerach: "Nasty naughty boy", "I put a spell on you" oraz "Oh,it's so quiet". Więcej o Betty Q & Crew: http://www.facebook.com/BettyQandCrew i www.betty-q.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz